"Azercell"dən gözəl nömrələrə xüsusi kampaniya
® Ölkənin telekom bazarında ən sərfəli təkliflər ilə seçilməyi hədəfləyən “Azercell Telekom” MMC, internet və danışıq xidmətlərində yeni imkanlar yaratmağa davam edir.
Şirkət oktyabr ayının 10-dan başlayaraq, “Özəl tarifli gözəl nömrələr” kampaniyasını təqdim edir. Azercell rəqəmsal dünyanın bir çox imkanlarını özündə birləşdirən GəncOL6, Sərbəst10, Sərbəst15 tarif paketlərinin birinə qoşulmaqla, fakturasız xətt sisteminə aid gözəl nömrəni ən əlverişli şərtlər ilə əldə etmək üçün əvəzolunmaz fürsət yaradır. Şirkət müştərilərin seçdiyi gözəl nömrədən asılı olaraq, GəncOL6, Sərbəst10 və ya Sərbəst 15 tarif paketlərindən 6 və ya 12 ay ərzində pulsuz yararlanmaq üçün müstəsna imkan təklif edir. Kampaniya çərçivəsində təqdim edilən nömrələrin siyahısı ilə www.azercellim.com saytında tanış olmaq mümkündür. Təklifdən yararlanmaq üçün Azercell rəsmi diler dükanlarına müraciət etmək kifayətdir.
Azercell-dən yaddaqalan gözəl nömrəni ən sərfəli şərtlər ilə əldə etmək fürsətini qaçırmayın!
Kampaniya haqqında ətraflı məlumat üçün https://www.azercell.com/az/personal/campaigns/monthly/numbers səhifəsinə daxil olun
Sərbəst tarifləri haqqında ətraflı məlumat üçün https://www.azercell.com/az/personal/tariffs/prepaid/serbest/ səhifəsinə daxil olun