“Günay Sığorta” turizm tədbirinə dəstək oldu
® BƏƏ-nin ən nüfuzlu şirkətlərindən biri olan Voyager Group tur operator şirkəti Azərbaycanda ənənəvi “Road show” keçirib.
Tədbirin tərəfdaş şirkətlərindən biri də “Günay Sığorta”dır. Voyager Group tur operator şirkəti Azərbaycan,Gürcüstan,Qazaxıstan,Qırğızıstan,Rusiya,Tacikistan,Özbəkistan kimi ölkələrdə geniş nüfuza və həmin ölkələrdə yerləşən turizm şirkətlərinin böyük etibarına malikdir.
Tədbir 11.10.2019 tarixində Circle restaurant and Music Hallda baş tutub.
Gözlənildiyi kimi 100-ə yaxın turizm şirkəti bu tədbirdə iştirak edib. Burada BƏƏ-nin ən məşhur otellərinin rəhbər heyətləri, Flydubai,turizmplus.az, Pegasus H/Y-nın nümayəndələri öz yenilikləri ilə turizm şirkətlərinin nümayəndələrini məlumatlandırmışdır.
Sonda tədbir iştirakçıları üçün şou-proqram və əyləncəli müsabiqələr təşkil olundu. Tədbirin iştirakçılarına “Günay Sığorta” tərəfindən müxtəlif hədiyyələr təqdim edildi.