ALBALI PLUS kartı ilə dünyada faizsiz taksitlə alış-veriş edin!
® Unibank ALBALI PLUS kredit kartı olanlar üçün unudulmaz noyabr kampaniyası keçirir.
Bütün ALBALI PLUS kredit kartı sahibləri beynəlxalq endirimlərlə zəngin noyabr ayının 30-dək dünyanın istənilən yerində öz kartları ilə alış-veriş edərək, ödənişlərini hissə-hissə və faizsiz ödəmək imkanı qazanırlar. Aksiya çərçivəsində ALBALI PLUS kredit kartı ilə bütün dünya üzrə həm onlayn, həm də istənilən pos- terminalda əməliyyat edən müştərilərə əməliyyat haqqında sms bildiriş göndəriləcək. Sms-də məbləği 3 və ya 6 taksitə bölmək üçün kod qeyd olunacaq. Ödənişi etdikdən sonra sadəcə gələn SMS-də 3 və ya 6 ayı seçib, müvafiq kodu 8117-yə göndərmək kifayətdir. Məsələn, ödənişin 3 aya bölünməsini istəyən şəxs T3, 6 aya bölünməsini istəyən isə T6 və sms bildirişindəki kodu birgə yazıb 8117-yə göndərməlidir.
(Nümunə T6 123456789)
Taksitli sms aksiyasının şərtləri belədir:
-Təqdim edilən kodu əməliyyat anından etibarən 1 saat ərzində göndərmək lazımdır;
-Taksitə bölündükdən sonra müştəriyə məbləğin taksitə bölünməsi ilə bağlı sms gələcək;
(Əgər hər hansı səbəbdən müştəri sms almazsa, Unibank mobile mobil tətbiqetməsində, bildirişlər bölməsindən əməliyyat haqqında bildirişə daxil olaraq kod rəqəmi əldə edə bilər)
-Xarici ölkədə xidmətdən yararlana bilmək üçün mobil nömrənizdə rominq xidməti aktiv olmalıdır;
-Əməliyyatlarını taksitə bölən müştərilər aksiyadan faizsiz faydalana biləcəklər.
Daha ətraflı məlumatı saytdan (https://unibank.az/az/menus/294/sms_taksit) əldə etmək olar.
Faizsiz və taksitli alış-veriş dünyasını ALBALI PLUS-la kəşf edin!
ALBALI PLUS kartı olmayanlar isə Unibank filiallarına müraciət edərək və yaxud “albali” sözünü sms ilə 8117-yə göndərərək, kredit kartını sifariş edə bilərlər.