Bir neçə şirkət vahid “qanad” altında birləşdi – YENİ ŞİRKƏTLƏR QRUPU
Ötən ilin dekabr ayında real iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrində çalışan şirkətlərin daxil olduğu “Bridge Group of Companies” MMC dövlət qeydiyyatına alınıb.
“Marja” xəbər verir ki, 10 dekabr 2019-cu il tarixində dövlət qeydiyyatına alınmış MMC-nin nizamanmə kapitalı 3000 manatdır. Şirkətin qanuni təmsilçisi Fərid İsgəndərovdur.
““Bridge Group of Companies”-ə daxil olan şirkətlər müxtəlif sahələr üzrə ixtisaslaşırlar. Belə ki, bu şirkətlər idarəçilik, tikinti, mehmanxana xidməti və restoran biznesi, habelə IT dəstək, peşəkar audio avadanlığın satışı, yüklərin saxlanması və anbar xidmətləri üzrə 1998-сi ildən zəngin təcrübəyə malikdirlər.
Biz effektivlik naminə çalışırıq, müstəqil biznes strukturlar olan törəmə şirkətlər isə Qrupun ümumi strategiyasına uyğun fəaliyyət göstərirlər.
Konstruktiv yanaşma hər bir biznes strukturun ayrı-ayrılıqda davamlı inkişafına xidmət göstərir. "Bridge Group of Companies"-in formalaşması – vahid qanad altında birləşmiş müxtəlif növ şirkətlərin inkişafının məntiqi davamıdır”, - şirkətlər qrupunun saytında bildirilir