“Renessans Palace”da sakinlər üçün rahat, komfortlu və sağlam həyat tərzi imkanları
(®) Yaşayış üçün sakinlərin ixtiyarına verilən ölkənin ən iri premium sinif yaşayış kompleksi “Renessans Palace”da sakinlərin rahatlığı üçün geniş imkanlar var. 1.5 hektarlıq park tipli həyət uşaqlarını təmiz havada gəzdirmək istəyən analara, yürüş və idman etməyi sevən müxtəlif yaşlı insanlara bunu evlərindən uzaqlaşmadan xüsusi idman meydançalarında etmək fürsəti yaradır. Bundan başqa kompleksdə velosiped sürmək həvəsində olan sakinlər üçün xüsusi zolaq və hətta velo dayanacaq da ayrılıb.
Kompleksin iaşə obyektlərindən olan uşaq bağçası artıq fəaliyyətə başlayıb. Səhər saatlarında işə tələsən valideynlər uşaqlarını kompleksin bağçasına rahatlıqla etibar edirlər.
Tezliklər “Renessans Palace”da ölkənin ən məşhur supermarktelərindən biri fəaliyyətə başlayacaq. Bundan başqa klinika, restoran, fitness mərkəzi və s. kimi obyeklərin də yaxın zamanda açılışı gözlənilir. Bu isə kompleksin sakinlərinə gündəlik ehtiyaclarını evlərindən uzağa getmədən ödəmək imkanı yaradır.