“Renessans Palace” Bosch isitmə avadanlıqları ilə qızdırılır -FOTOLAR
® 3 hektar ərazini əhatə edən, ötən ilin sentyabr ayından yaşayışa tam təhvil verilən paytaxtın premium yaşayış kompleksi “Renessans Palace” sakinləri üçün qışın soyuq günləri qorxulu deyil.
Kompleksin Almaniyanın Bosch avadanlıqları ilə quraşdırılan mərkəzi istilik sistemi 4 binadan, 1084 mənzildən ibarət “Renessans Palace”ın tam qızdırlması gücündədir. “Renessans Palace”ın hər binası üçün 2 olmaqla ümumilikdə 4 binaya 8 isitmə qazanı çalışdırılır. Bu qazanların bir-birilə sistem şəklində əlaqəli quraşdırılması hər hansı binanın qazanları sıradan çıxarsa belə həmin binanın isitmə sistemində fasilə yaranmamasını təmin edir. Kompleksin mərkəzi istilik sisteminin Bocsh istehsalı olan qazanları suyun temperaturunu 120 C dərəcəyə qədər isitmə gücünə malikdir. Beləliklə, Bakının ən soyuq hava şəraiti belə “Renessans Palace” sakinlərini gündəlik rahat həyat tərzindən ayıra bilmir.
Sözügedən kompleks həyətinin sahəsi ilə Bakı şəhərindəki ən iri premium yaşayış kompleksidir (1.5 hektar). Xüsusi landşaft dizayna malik həyət avtomobil girişinə qapalı olması ilə sakinlərinin rahat istirahətini ən üst səviyyədə nəzərdə tutub.
“Renessans Palace”-da Premium mənzilə sahib olmaq istəyən şəxslər aşağıdakı nömrələrlə əlaqə saxlaya bilərlər: 0125382977 və 0507158888.