Brandonline popularlaşır – artıq 20-dən çox biznes onlayn mağazasını işə salıb!
İnternet mağaza sahibkara 3 həftə ərzində təhvil verilir(®️) Dünya bir yerdə dayanmır, texnologiyalar inkişaf edir və milli brendlərin daha çoxu bizneslərinin irəliləyişi üçün interneti güclü bir alət kimi kəşf edirlər. Bu işdə onlara gənc olan lakin artıq əla rəylər və etibar qazana bilən Cubics şirkətinin Brandonline platforması köməklik edir.
Son hadisələr göstərdi ki, alıcıların əksəriyyəti onlayn sifarişlərin vaxta və pula qənaət etdiyini anlamışdır. Həqiqətən, əgər aldığınız əşya sizə “göndərilirsə”, o zaman niyə harasa getməlisiniz?
İnternetdə biznesin inkişafı sahibkarlar üçün də faydalıdır, çünki o, əlavə gəlir etməyə və alıcıların loyallığını artırmağa imkan yaradır. Bunda əlavə, sizin üçün region hüdudlarından kənara çıxmaq və müştəri bazasını mühüm dərəcədə genişləndirmək üçün fürsət yaranır. Əgər siz fiziki satış nöqtələrindən imtina edərək mağazanızı tam şəkildə internetdə yerləşdirməyə qərar verirsinizsə, bu halda əsas müsbət cəhət icarə haqqının ödənməsinə ehtiyacın qalmamasıdır.
Bununla da, internet-satış həm ilk dəfə sahibkar kimi çıxış etməyə cəhd edənlər üçün, həm də arxasında artıq müəyyən dərəcədə biznes təcrübəsi olanlar üçün uyğundur.
İnternet mağaza olduğu halda ziyarətçi alış-veriş haqqında qərarını baş səhifənin görünüşünə, məhsuıunu təsvirinə və foto şəkilinə əsaslanaraq verir. Hətta bu nöqteyi-nəzərdən Brandonline tam şəkildə bütün müasir tələblərə cavab verir. Məhsul çeşidinin internetə yüklənməsini, zəruri mətni hissənin əlavə olunmasını və fərdi domen adı ilə internet səhifəsinin işə buraxılmasını nəzərə alaraq, layihə tam olaraq sahibkara sadəcə 3 həftə ərzində təhvil verilir. Onlayn mağazanı şablona bağlılıq olmadan brendin firma üslubunda işə salmaq mümkündür, əlavə olaraq siz Android və iOS əməliyyat sistemləri bazasında istifadəyə hazır olan mobil tətbiqləri də əldə edirsiniz.
Brandonline platforması Xurcun, Clouds Kids Store, ELFF və digər milli brendlərlə əməkdaşlıq nəticəsində artıq bir çox uğurlu layihələrə imza atmışdır. Siz də cəhd edin!