Onlayn satış karantin dövründə ən yaxşı həlldir!
(®️) Cəmi bir neçə ay ərzində dünyada hər şey dəyişdi: iri korporasiyalar, kiçik və orta müəssisələr öz strategiyalarını yenidən nəzərdən keçirdilər, biznesin inkişafı və təşviqi alətləri arasında isə onlayn satış lider oldu. Yeni reallıqda necə və hansı istiqamətdə hərəkət etmək lazım olduğunu biz Brandonline platforması üzərində təhlil edəcəyik.
Brandonline biznesin İnkişafı və idarə olunması üçün proqram təminatı işləyib hazırlayan Cubics şirkətinin yaratdığı ən son texnologiyadır. O, məhsulların tam kataloqu və təsviri ilə sadə və eyni zamanda funksional onlayn mağaza yaratmaq, nağdsız ödəniş etmək və Android və İOS əməliyyat sistemləri üzərindən Push və SMS-bildirişlər vasitəsilə reklam kampaniyaları haqqında məlumat göndərmək üçün platformanı ehtiva edir. Bu isə proqram tərtibatçıları tərəfindən təklif edilənlərin yalnız kiçik bir hissəsidir!
Brandonline şirkətinin müştərilər siyahısına daim yeni şirkətlər əlavə olunur, yeni qoşulan şirkətlər arasında Technol, Cigar shop, Alligullu, Playroom və Gamezone kimi brendlərin adlarını çəkmək olar. Onlayn formata keçən şirkətlər sayının nəzərəçarpan artımı heç də təsadüf deyil.
Pandemiya COVİD-19 və nəticədə, uzun müddətli karantin adi istehlak səbətindən tutmuş və satış sahələrinə kimi bütün satış istiqamətlərində əhəmiyyətli dəyişikliklərə səbəb oldu. Alıcıların davranışı dəyişib: hal-hazırda şəbəkə keçirilən axtarış əksər hallarda satınalma ilə nəticələnir, müştərilər daha çox vaxtlarını vebsaytlarda keçirirlər.
"Yalnız ilkin zərurətli mallar onlayn satın alınır" fikri artıq keçmişdə qaldı. Bunu elektronika, məişət texnikası, ev üçün dekor, tekstil və bir çox digər sahələrdə layihələrin artması göstərir. Amma bütün bunlar karantin şəraitində ilk növbədə lazım ola biləcək malları təşkil etmir.
İndi internet marketinqinizi canlandırmağın əsl vaxtıdır, əgər siz artıq bunu etməmisinizsə. Həmçinin bu iş üçün böyük səy tələb olunmur!
Brandonline texnologiyası haqqında daha ətraflı məlumatı www.brandonline.az vebsaytından və ya (+994 12) 480 15 74 müraciət əldə edə bilərsiniz.