Mehmanxanalardan Novruz Bayramı təklifləri - 335 MANATA...
Regionlarda yerləşən mehmanxanalar Novruz Bayramı təkliflərini təqdim etməyə başlayıblar.
Marja-nın araşdırmasına görə, 20-27 mart aralığında 2 gecəlik 2 nəfərlik otaqda qalmaqla istirahətin qiyməti 335-725 manat civarındadır.
Məsələn, 4 ulduzlu "Yurd Hotel Qax" 2 gecəlik 2 nəfərlik otaqda qalmaq üçün 380 manat qiymət müəyyən edib. Qiymətə 3 dəfə qidalanma, uşaq kulubina giriş, boulinq oyununda iştirak (1 oyun 1 zolaqda) daxildir.
5 ulduzlu "EL Resort Qax" isə 2 gecəlik 2 nəfərlik otaqda qalmaq üçün 405 manat istəyir. Qiymətə 3 dəfə qidalanma, uşaq klubuna giriş və boulinq oyununda iştirak (1 oyun 1 zolaqda) daxildir.
5 ulduzlu "Lankaran Sprins Wellness Resort" 2 gecəlik 2 nəfərlik otaqda qalmaq üçün 20-22 mart tarixlərində 580 manat, 23-27 mart tarixlərində isə 499 manat istəyir. Qiymətlərə 3 dəfə qidalanma, hovuz və fitness mərkəzindən istifadə, sauna (quru və buxar), Türk hamamı, buz otağı, termal hovuz daxildir.
5 ulduzlu "Şəki Marxal" mehmanxanası 2 gecəlik 2 nəfərlik otaqda qalmaq üçün 20-25 mart tarixlərində 725 manat, 26-28 mart tarixlərində isə 335 manat istəyir. Qiymətlərə 3 dəfə qidalanma, hovuz və fitness mərkəzindən istifadə, sauna (quru və buxar), Türk hamamı, buz otağı, termal hovuz daxildir.