Bank yeni konseptdə “Xalqlar Dostluğu” filialını açdı
"Yelo Bank" öz filial şəbəkəsini artırmağa davam edir.
Bankın yaydığı məlumatda bildirilir ki, yeni “Xalqlar Dostluğu” filialı da parlaq bankçılığı özündə əks etdirən filialların sırasına qatılıb “Parlaq Bankçılıq” şüarı altında həyata keçirilən dəyişikliklərdə əsas məqsəd müştərilərə göstərilən xidmət səviyyəsini artırmaq və Bankın əhatə dairəsini genişləndirməkdir.
Bəhruz Nuriyev küç. 238 ünvanında yerləşən filial öz müasir interyeri və rahatlığı ilə fərqlənir. Bankın yeni dəyərləri filialın ümumi görünüşündə və funksionallığında da öz əksini tapıb. Filialdakı bütün detallar müştərilərin ehtiyac və gözləntiləri nəzərə alınmaqla hazırlanıb.
Yeni filial konseptinin əsas məqsədi müştərilərin bankda keçirdiyi hər dəqiqəni müsbət təcrübəyə çevirməkdir. Konsept yalnız daxili təmir işləri ilə yekunlaşmır. Həmçinin əməkdaşlar da yeni Yelo dəyərlərini müştərilərə çatdıraraq onlar üçün müsbət əhval-ruhiyyə və dostluq atmosferi yaradacaq.