Türkiyənin "Dünyagöz" xəstəxanasının həkimləri Bakıda xidmət göstərəcəklər
"Dünyagöz-Bakı" xəstəxanasında lazer əməliyyatı: 2 göz 900 manat. İstanbul və Ankara Dünyagöz xəstəxanalarından gələcək peşəkar həkimlər Azərbaycan xalqına xidmət göstərəcək.(®) 1996-cı ildən bu yana Türkiyədə 21, xaricdə 9 xəstəxana ilə xidmət göstərən "Dünyagöz" Xəstəxanalar Qrupu göz sağlamlığının bir nömrəli ünvanı olmaq prinsipini mənimsəyərək geniş kütlələrə çatmağa davam edir.
Bütün dünyada yüz minlərlə xəstəni göz sağlamlığı ilə təmin edən "Dünyagöz" Xəstəxanalar Qrupu 2017 ildə qardaş ölkə Azərbaycanın paytaxtı Bakıda 8500 m2 sahədə açılan xəstəxanası ilə indiyədək on minlərlə azərbaycanlı qardaşlarımızı göz sağlamlığına qovuşdurmuşdur.
Müasir memarlığı, hər cür rahatlığın diqqətlə düşünüldüyü xəstə otaqları və gülərüz xidməti ilə rəqibi olmayan "Dünyagöz Baku" dekabr ayından etibarən İstanbul və Ankara Dünyagöz Xəstəxanalarından gələn dəyərli həkimləri ilə Azərbaycan xalqına xidmət göstərəcək.