DSMF 2 iri banka 22 milyon manat ödəyəcək
Dövlət Sosial Müdafiə Fondu publik hüquqi şəxsi (DSMF) "Fondun Aparatında və struktur bölmələrində əmək pensiyalarının, sosial müavinətlərin və struktur bölmələrində əmək pensiyalarının, sosial müavinətlərin, sosial yardımların, eləcə də ayrı-ayrı kateqoriya şəxslərə Azərbaycan Respublikası Prezidenti tərəfindən təyin edilmiş təqaüdlərin və kompensasiyaların ödəniş kartları, habelə zərurət olduğu halda digər ödəniş alətləri və üsulları vasitəsilə nağdsız qaydada ödənilməsini həyata keçirmək məqsədilə göstəriləcək bank xidmətlərinin satınalınması" üçün elan etdiyi tenderi yekunlaşdırıb.
Marja.az xəbər verir ki, tenderin qalibləri "Kapital Bank" ASC və "Azərbaycan Beynəlxalq Bankı" ASC-dir.
Dövlət Sosial Müdafiə Fondu "Kapital Bank" ilə məbləği 11 milyon 25 min manat olan, "Azərbaycan Beynəlxalq Bankı" ASC ilə məbləği 11 milyon 53 min 500 manat olan müqaviləlr imzalayıb (Cəmi 22 milyon 78 min 500 manat).