“Qara kart”dan istifadə edənlərin sayı açıqlandı - 200 MİLYON MANATLIQ ƏMƏLİYYAT
Leobank rəqəmsal bankı seçən istifadəçilərin sayı artıq 100 000 nəfərə çatıb"“Leobank”ı seçən istifadəçilərin sayı bu yaxınlarda artıq 100 000 nəfərə çatıb. Siz bu yazını oxuyarkən, bu rəqəm sürətlə artmaqda davam edir. Rəqəmlər mövzusuna toxunmuşkən “Leobank”ın fəaliyyəti ilə bağlı bəzi real faktları sizinlə bölüşmək istərdik".
Marja xəbər verir ki, bu barədə "Unibank"ın yaydığı məlumatda bildirilir.
Məlumatada qeyd edilib ki, “Leobank”ınmobiltətbiqindənbirgündə 35 min 400 müştəriistifadə edir, aktivistifadəçilərinsayı isə həftədə 81 minə çatır: "Butəəccüblü deyil, çünkiLeobankkomandası çoxrahatbirtətbiqhazırlayıbvə bununsayəsində müştəribütünxərclərinirahatidarə etməkimkanı əldə edir. Bundanəlavə, bütüniş dövrü ərzində Leobank 200 milyon manatməbləğində 3 milyon 200 min dən çoxəməliyyathəyatakeçirib. Ənəsası isə Leobankartıqmüştərilərinə 260 000 AZN-dən çoxkeşbek ödəyib!"
Leobankpartnyorlarlaişləmədiyinə, keşbeki özvəsaitihesabınatəqdimetdiyinə görə, müştərilərdünyanınistənilənyerində alış-veriş etdikdə belə, zəmanətlikeşbekqazanırlar. Bunun üçünsadəcə olaraqhərayistifadəçilərkeşbekalmağı planlaşdırdığı 2 kateqoriyanı seçməlidirlər.
Leobankdaimmüştərilərinə ənyüksəkkeyfiyyətlixidmətgöstərməyə çalışır. Bunun üçündaimiəlaqə siyasətivə ənyüksəkicrasürətitətbiqolunur. Dəstəkkomandası 24/7 işləyirvə istifadəçisorğularına çoxsürətlə cavabverir. İstənilənvaxt *7773 qısanömrəsinə zəngetməklə, həmçininTelegram, WhatsAppvə FacebookMessengeranimesajlaşmaproqramlarındanistifadə etməklə, banklaəlaqə saxlayabilərsiniz. İxtisaslı mütəxəssislərLeobanktərəfindəngöstərilənxidmətlərlə bağlı istənilənsualı cavablandıracaq.
Xatırladaqki, arzuolunan “Qarakart”ı əldə edərək“Leobank”ınmüştərisiolmaq çoxsadə və tamamilə pulsuzdur! Bunun üçünbirdəstə kağızı doldurubimzalamağa, saatlarlanövbələrdə gözləməyə ehtiyacyoxdur. Leobankəməkdaşları kartı əvvəlcədəntəyinolunmuş vaxtdabirbaşaevinizə (və yagöstərdiyinizdigər ünvana) çatdırır. Həmçininistəsənizkartı Bakı, Sumqayıtvə Gəncə şəhərlərində istənilənUnibankfilialındanda özünüzgötürə bilərsiniz.