Zirvədə yaşamağı sevənlər üçün ideal təklif – SKYHOME
Yerdən tavanadək pəncərələri olan, çıxarışlı, tam təmirli mənzillər satışda!(®) Kristal Abşeronun zirvədə yaşamağı sevənlər üçün təklif etdiyi “SkyHome” layihəsində mənzillərin satışı sürətlə davam edir.
Modern üslubda dizayn olunmuş binaları ilə “SkyHome” layihəsi paytaxtımızın ən görkəmli yerlərindən sayılan Tbilisi prospektinə 5 dəqiqəlik məsafədə, Şəfayət Mehdiyev küçəsində yerləşir. Mənzillərin digər üstünlüyü isə yerdən tavanadək olan pəncərələrdir. Günəşin doğuşunu, batışını, hətta yağmurlu havaları belə SkyHome-da seyr etmək öz sakinlərinə zövq verəcək!
Binaların görkəmli fasadı isə göz oxşamaqla kifayətlənmir, həmçinin daş yunu izolyasiya sistemləriylə əhatə olunduğu üçün, mənzilləri yayda sərin, qışda isə isti saxlamaq komfortunu da sakinlərə təmin edir və qonşu divarlar arasında daş yunu izolyasiyası tətbiq edildiyi zaman mənzillər arası səs keçiricilik problemi də aradan qalxır. Əlavə olaraq isə mənzil daxilindəki temperaturu stabil saxlayaraq, müvafiq kommunal xərclərə də bir xeyli qəanət etmə imkanı yaradır.
Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestrindən Çıxarışlı, TAM TƏMİRLİ mənzillər ilə zirvəni seçin və 20 %-dən başlayan ilkin ödəniş, 20 ilədək kredit fürsətləri ilə tam təmirli mənzillərə sahib olun.