Agentlik təxminən 800 min manata məsləhət xidmətləri satın aldı
Dövlət Məşğulluq Agentliyi "Bərdə və Quba Peşə Hazırlığı Mərkəzləri üzrə tədris materiallarının hazırlanması və maddi-texniki bazanın beynəlxalq standartlara uyğunlaşdırılması məqsədi ilə məsləhət xidmətlərinin satın alınması" üçün keçirdiyi tenderi yekunlaşdırıb.
Marja.az xəbər verir ki, qalib şirkət "QAFQAZ CONSULTİNG" MMC-dir.
Agentlik qalib şirkət ilə məbləği 797 min 644,6 manat olan müqavilə imzalayıb.
Ötən ilin Noyanbar ayında "QAFQAZ CONSULTİNG" MMC Kiçik və Orta Sahibkarlığın İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) tenderlərində qalib olmuş, 284 min 768 manatlıq və 15 min 9 manatlıq sifarişlər almışdı. Müqavilə, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi tərəfindən Şəki, Qax və Zaqatala rayonlarında "Kənd yerlərində sahibkarlığın və özünüməşğulluğun təşviqi və yeni sahibkarlıq subyektlərinin təsisini təmin etmək məqsədilə məsləhət və təlim xidmətləri"nin satın alınmasını və "Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi tərəfindən “Limonadların istehsalı” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırması ilə əlaqədar məsləhət xidmətinin satın alınması"nı nəzərdə tuturdu.