Nərimanovda nəhəng yaşayış kompleksinin inşası sürətlə davam edir!
(®) “Kristal Abşeron”un ən yeni və ən iddialı layihəsi “City Garden Narimanov”da mənzil sahibi olmağa tələsin!
Şəhərin mərkəzində, Nərimanov metrosuna 5 dəqiqə məsafədə, 21 hektar ərazini əhatə edən və təbiətlə iç-içə yaşam vəd edən “City Garden Narimanov”un inşası davam etməkdədir.
Həmçinin şəhərin əsas damarlarını - Heydər Əliyev və Ziya Bünyadov prospektlərini birləşdirəcək alternativ yol da bu layihəyə daxildir.
Ölkənin ən böyük yaşayış komplekslərindən olacaq “City Garden Narimanov”da mənzillərin satışı və yaşayış kompleksinin inşası sürətlə davam edir! Qeyd edək ki, layihə iki etapda inşa olunur. İlk etap sakinlərinə tam şəkildə növbəti ilin sonlarında təhvil veriləcək. Binaların ikinci mərtəbələrində beton işləri tam yekunlaşıb, 3-cü mərtəbələrin qəlib işləri aparılmaqdadır.
“City Garden Narimanov”un inşasında istifadə olunan bütün inşaat materialları beynəlxalq standartlara cavab verən avropa brendlərinə məxsusdur. Qəliblər də öz növbəsində Almaniyanın məşhur Peri firmasna məxsusdur.
Bütün mənzillər tam təmirli formada təhvil veriləcək və təmirə müasir mətbəx mebeli və avadanlıqları da daxil olacaq.
20%-dən başlayan ilkin ödəniş və 20 ilədək kredit imkanı ilə “City Garden Nərimanov”da yeni yaşam tərzinə sahib olmaq artıq xəyal deyil!
"City Garden Nərimanov" - Yeni yaşam tərzi!