Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətindən 3 şirkətə 51 milyon manatlıq sifariş
Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin “Bakı Şəhər Əsaslı Tikinti və Təmir” MMC-si "Bakı şəhəri ərazisində dövlət mənzil fonduna aid binaların əsaslı təmirinin satınalınması", "Mənzil-kommunal xidmətlərinin göstərilməsinin təmin edilməsi məqsədi ilə tələb olunan müxtəlif növ malların alınması" və "Bakı şəhər ərazisində səkilərdə, həyətlərdə, park və bağlarda təmir, yenidənqurma və abadlıq işlərinin layihə smeta sənədlərinin hazırlanmasının satınalınması" üzrə tenderlərə yekun vurub.
Marja.az xəbər verir ki, qalib şirkətlər müvafiq olaraq "Trilliant Engineering" MMC, "Modul Xidmət" MMC və "TFM-Smart Project" MMC-dir.
“Bakı Şəhər Əsaslı Tikinti və Təmir” "Trilliant Engineering" şirkətilə məbləği 34 milyon 336 min manat, "Modul Xidmət" şirkətilə 16 milyon 437 min manat, "TFM-Smart Project" şirkətilə 279 min 800 manat olan müqavilələr imzalayıb.
İmzalanmış müqavilələrin cəmi məbləği 51 milyon 52 min manatdır.