Nərimanovda yeni yaşam tərzi başlayır – “City Garden Narimanov”!
6%-dən başlayan illik faiz dərəcəsi ilə mənzil sahibi ola bilərsiniz!(®) Həm şəhərin mərkəzində, həm də səs-küydən uzaq xəyal kimi bir yaşayış kompleksində mənzil sahibi olmağa tələsin! Ən incə detallarına qədər keyfiyyəti hiss edəcəyiniz layihədən mənzil sahibi olmaq artıq heç də xəyal deyil! Kristal Abşeron tərəfindən inşa olunan “City Garden Narimanov” yaşayış kompleksindən kənara çıxmadan Siz gündəlik həyatdakı bütün ehtiyaclarınızı qarşılaya biləcəksiniz.
Təbiətlə iç-içə yaşam vəd edən yaşayış kompleksində istirahətiniz və sağlamlığınız üçün 3 km. uzunluğun veloyol, qaçış və gəzinti zolağı, basketbol və futbol meydançaları, açıq və qapalı fitnes sahəsi, hovuz, uşaq oyun meydançası kimi bütün imkanlar mövcuddur. Sizi düşündüyümüz qədər övladlarınızı da düşünmüşük. Kompleksdə fəaliyyət göstərəcək özəl və dövlət olmaqla 2 məktəb və 2 bağça övladınız üçün keyfiyyətli təhsil imkanı yaradacaqdır. Bununla yanaşı sakinlərin təhlükəsizliyinin təmin edilməsi üçün kompleks daxilində nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti məhdudlaşdırılacaq.
Nərimanov metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə 21 hektar yaşıl ərazidə hər kəs axtardığı rahatlığı tapacaq. Yaşıllıqların və fontanların əhatəsində modern üslublu binalar, şəxsi bağçalı mənzillər, 40-dan çox mağazalı ticarət zolağı, əyləncə mərkəzi və daha çoxu…
Siz də 6%-dən başlayan illik faiz dərəcəsi ilə “City Garden Narimanovda” mənzil sahibi ola bilərsiniz!
“City Garden Narimanov” – xəyallar burada gerçək olur!