Bankkart Biznes kart sahibləri üçün nağdlaşdırma indi daha da rahat!
(®) Ziraat Bank Azərbaycan hüquqi şəxs və fərdi sahibkar müştərilərinə təqdim etdiyi Bankkart Biznes məhsulundan daha da rahat istifadə üçün yenilik tətbiq edib.
Belə ki, Bank biznes kart məhsulu vasitəsilə ATM-dən məxaric imkanı yaradaraq müştərilərinin nağd vəsaitə olan ehtiyaclarının banka gəlmədən, anında qarşılanmasını təmin edib. Beləliklə Bankkart Biznesin yeni funksiyası olan məxaric imkanı ilə Bankın müştəriləri dünyanın hər yerində, istənilən ATM-dən 24/7 vəsaitlərini daha rahat və operativ şəkildə nağdlaşdıra biləcəklər.
Qeyd edək ki, Bankkart Biznes məhsulu bir çox üstünlüklərə malikdir. Bank sözügedən kart ilə müştərilərinə bütün xərclərinin nəzarət altında saxlanılmasına, ezamiyyət və nümayəndəlik xərclərin, HÖP və gömrük məntəqələrində rüsumların, vergi rüsumunun, icarə haqqı və digər ödənişlərin rahat və sürətli şəkildə həyata keçirilməsinə imkan yaradır. Ziraat Bank Azərbaycanın İnternet və Mobil bankçılıq platformaları vasitəsilə müştərilər istənilən zaman, istənilən yerdə əməliyyatlarını asanlıqla həyata keçirə, hesablarından çıxarışları əldə edərək nağd pul istifadəsini şirkətin ehtiyaclarına uyğun formalaşdıra bilərlər.