“CityNet” yeni müştəri xidmət mərkəzlərini istifadəyə verib
(®️) Abunəçilərinə yüksək sürətli internet və keyfiyyətli TV xidməti təqdim edən “CityNet” internet provayderi yeni dizaynla və qabaqcıl standartlara uyğun özünün yeni müştəri xidmətləri mərkəzlərini istifadəyə verib.
Fəaliyyətində daima müştəriyönümlülük prinsipini önə çəkən “CityNet”in bu xidmət mərkəzlərinin açılmasında əsas məqsəd abunəçiyə daha yaxın olmaq, onların rahatlığını təmin etmək və göstərilən xidmətlərin keyfiyyətini yüksəltməkdir.
Müştərilərlə ünsiyyəti daha səmərəli və əlçatan edən xidmət mərkəzlərində “CityNet” satış, texniki dəstək və bir sıra digər funksiyaları bu ofislərdən təqdim edir. Üstün xidmət təcrübəsinin təqdim edilməsinə imkan verən müştəri mərkəzləri şirkətin brend qaydalarına uyğun dizayn edilib.
Müştərilər “CityNet”in Bəxtiyar Vahabzadə küç. 559A (Elmlər Akademiyası ofisi); Həsən bəy Zərdabi pr., 92A (Melissa park ofisi); Əliağa Vahid küç. 180 (Masazır ofisi) və Sabit Orucov küç., 13 (Xətai ofisi) ünvanlarında yerləşən dörd xidmət mərkəzlərində şirkətin təqdim etdiyi imkanlardan yararlana bilərlər.
“CityNet” yüksək sürətli sabit internet, ev telefonu xətti və rəqəmsal TV (40 HD kanal olmaqla, 240-dan çox TV kanal) xidmətləri təqdim edən və daim inkişaf edən internet provayderidir. Quraşdırılma xidməti abunəçilərə 24 saat ərzində təqdim edilir. Qoşulma şərtləri, yeni və mövcud tariflər, kampaniyalar, həmçinin texniki dəstək üçün www.citynet.az, *1177 və (012) 5377777 nömrələri ilə əlaqə saxlamaq mümkündür. Xidmətin hər hansı ünvanda mövcudluğunu şirkətin veb saytından və ya müştəri xidmətlərinə müraciət etməklə yoxlamaq olar.