“Nar”-dan smartfon al, telefonun dəyərinin bir hissəsi balansına qayıtsın!
“Nar” tamamilə yeni “Smart balans” kampaniyasına start verib.
Abunəçilər üçün nəzərdə tutulan bu xüsusi təklifdən M.Cəfərov 3005 ünvanında yerləşən “Nar” satış-xidmət mərkəzində yararlanmaq olar.
Belə ki, “Memar Əcəmi” metro stansiyasının yaxınlığında yerləşən mərkəzdən smartfon alan hər bir “Nar” abunəçisi əldə etdiyi smartfonun dəyərinin müəyyən faizini geri ala bilir. “Samsung J3” alarkən 19 AZN, “Samsung J5” aldıqda isə 36 AZN 24 saat ərzində abunəçinin istifadə etdiyi “Nar” nömrəsinin balansına qayıdır.
“Nar” tarif, məhsul, xidmət və kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumatı nar.az internet səhifəsindən öyrənmək olar.
“Azerfon” şirkəti (“Nar” ticarət nişanı) 21 mart 2007-ci ildə fəaliyyətə başlayaraq qısa bir müddətdə Azərbaycanda telekommunikasiya və mobil rabitə sahəsinin aparıcı şirkətlərindən birinə çevrilib. “Nar” ticarət nişanı Azərbaycanın zəngin mədəni və tarixi irsinin çağdaş həyatla bağlılığının rəmzi olaraq seçilib. “Nar” ölkədə ilk dəfə olaraq 3G texnologiyasını təqdim edib və geniş 4G şəbəkəsini abunəçilərinin istifadəsinə verib.