Baku Electronics 25-ci mağazasını açdı
(®) 24 oktyabr Sumqayıt şəhərində Baku Electronics şirkətinin sayca 25-ci mağazasının açılışı olub.
Açılışda şirkətin rəhbərliyi, əməkdaşları və müxtəlif qonaqlar iştirak edib.
Açılış mərasimi rəsmi və qeyri rəsmi hissədən ibarət olub. Rəsmi hissə lent kəsimi, şirkət rəhbərliyinin çıxışı və təqdimatlardan ibarət olub.
Tədbirin qeyri-rəsmi hissəsi isə maraqlı anlarla yadda qalıb.
Tədbirin aparıcısı Nəsib Nurun təqdimatında sumqayıtlılar üçün maraqlı viktorinalar təşkil edilib. Gələn qonaqlar bu viktorinalardan müxtəlif hədiyyələr qazanıb.
Xatırladaq ki, mağaza Baku Electronics-in Sumqayıt şəhərində sayca ikinci mağazasıdır və açılışa özəl bütün məişət texnikasi və televizorlar ilkin ödənişsiz 24 ay faizsiz kreditlə, bütün noutbuk, printer, nəqliyyat vasitələri ilkin ödənişsiz 15 ay faizsiz kreditlə, bütün smartfon və planşetlər ilkin ödənişsiz 15 ay faizsiz kreditlə, bütün Apple məhsulları ilkin ödənişsiz 12 ay faizsiz kreditlə vı 500 AZN-dən yuxarı nağd və taksitləalışda isə 50 AZN-lik hədiyyə əldə etmək olar.
Onu da bildirək ki, Baku Electronics artıq 27 ildir alıcılar üçün hər şeydən öncə yüksək keyfiyyətli məhsullar, etibarlılıq və güvən ifadə etməkdədir.
Baku Electronics Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi və onlarla digər dünyada tanınmış markaların rəsmi distribüteridir.
Elektronika və məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan Baku Electronics-in paytaxt və regionlarda artıq 25 mağazası, eyni zamanda elektron ticarət üçün www.bakuelectronics.az vebsaytı fəaliyyət göstərir.