Xalq Bankdan növbəti premium kart
(®) Xalq Bank ən yüksək tələbləri qarşılayan premium kartlarının çeşidini genişləndirir. Bu sıradan növbəti kart – Visa Infinite kartını artıq Xalq Bankın filiallarında əldə etmək olar. Bu kart, sahibinin yüksək statusunu vurğulayır və Visa International ödəniş sisteminin premium imkan və imtiyazlarından istifadə etmək imkanı verir.
Xalq Bankın Visa Infinite kartı vasitəsilə müştərilər dünyanın istənilən nöqtəsində müxtəlif premium xidmətlərdən faydalana biləcəklər. Belə ki, Visa Infinite sahibləri Visa Qlobal Dəstək (Visa Global Assistance) servisi, LoungeKey proqramı çərçivəsində dünya üzrə hava limanlarının biznes zallarına pulsuz keçid xidməti, səfər zamanı beynəlxalq səyahət sığortası, peşəkar Visa konsyerj servisi, eləcə də hava limanlarında fəaliyyət göstərən sürətli keçid (Fast Track) xidmətindən yararlanacaqlar.
Eyni zamanda Visa Infinite kartı ilə tərəfdaş şəbəkələrində təqdim edilən müxtəlif endirim təklifləri və aksiyalardan da faydalanmaq mümkündür. Əlavə olaraq, Visa Infinite ödəniş kart sahibləri il ərzində 10 dəfə COVID-19 testindən pulsuz istifadə edə bilərlər.
Xalq Bankın Visa Infinite kartını illik xidmət haqqını ödəməklə, yaxud karta ilkin mədaxil etməklə PULSUZ əldə etmək mümkündür. Həmçinin, pulsuz olaraq XalqOnline mobil tətbiqilə kart hesablarına onlayn nəzarət etmək və müxtəlif bank əməliyyatlarını məsafədən icra etmək olar. Məhsul haqqında ətraflı məlumatı buradan əldə edə bilərsiniz.
Bankın digər ödəniş kartları, məhsulları haqqında ətraflı məlumatı Bankın rəsmi Facebook, Instagram səhifələrindən, eləcə də www.xalqbank.az saytından və 138 Məlumat mərkəzindən əldə etmək olar.