Dövlət avtomobilləri satışa çıxardır: BMW- 320- 5200 manat
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi tərəfindən 14 noyabr tarixində dövlət əmlakının özəlləşdirilməsi üzrə növbəti hərrac keçiriləcək. "Marja" xəbər verir ki, hərraca nəqliyyat vasitələri də çıxardılacaqdır.
Hərraca çıxarılan nəqliyyat vasitələrinin ilkin start qiyməti 1600 manatla 5 min 200 manat arasında dəyişir.
2007-ci il istehsalı olan BMW-320 markalı avtomobilin ilkin start qiyməti 5 min 200 manat olmaqla alıcılar üçün olduqca əlverişlidir.
1. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2004 | 1700 | 170 | |
2. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2006 | 1600 | 160 | |
3. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2008 | 1800 | 180 | |
4. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2007 | 3500 | 350 | |
5. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2007 | 3500 | 350 | |
6. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2006 | 5000 | 500 | |
7. | Azərbaycan Respublikası Daxili Işlər Nazirliyi Maddi-Texniki Təminat Baş İdarəsinə bilavasitə tabe olan Avtomobil Təsərrüfatı | 2007 | 5200 | 520 | |
8. | “Bakı Metropoliteni” QSC | 2004 | 2300 | 230 |
Qeyd: 8-ci sətirdə “Bakı Metropoliteni” QSC-nin balansında olan nəqliyyat vasitəsi 4-cü dəfə 25% endirimlə təkrar hərraca çıxarılır.