Bayılı gözəlləşdirəcək daha bir layihə - YANVARDAN TİKİLƏCƏK
“Kristal Abşeron” şirkəti 2018-ci ilin yanvar ayında Bayılda neo-klassik üslubda yeni yaşayış binasının tikintisinə başlayacaqdır.
“Kristal Abşeron” şirkətinin satış təmsilçisi Tamam Aslanova “Marja”ya bildirdi ki, “Bayıl Residence” adı verilmiş kompleks 12 mərtəbəli binadan ibarətdir. Binada 1,2,3,4,5 və 6 otaqlı mənzillər mövcud olacaqdır. 6 otaqlı mənzilin sahəsi 370 kvadtrat metr təşkil edəcəkdir.
“Binanın 2019-ci ilin may ayında təhvil verilməsi planlaşdırılır. Mənzillər müştərilərə təmirsiz veriləcəkdir. Buna baxmayaraq, müştərilərə xidmət maksimum yüksək səviyyədə, hətta konsiyerj xidməti də olacaqdır”.
Bir tərəfi dəniz mənzərəli olacaq bina Neftçi Qurban küçəsində, “ İnturist” mehmanxanasının yanında inşa ediləcəkdir. Binanın fasadı ağlay daşı ilə üzlənəcəkdir.
“Bayıl Residence”dəki mənzillərin 1 kvadrat metri nağd 3560 manatdan satılır.
“Hazırda yalnız nağd satışdır. Binanın tikintisinə başladıqdan sonra yeni satış şərtləri tətbiq edilə bilər”.
Qeyd edək ki, “Kristal Abşeron” Azərbaycanda ən iri tikinti şirkətlərindən biridir. Şirkət Bakı, Xirdalan və Sumqayıtda 20-yə yaxın yaşayış kompleksi tikir.
"Kristal Abşeron” şirkəti Bakıda keçirilən “Rec Expo” daşınmaz əmlak və investisiya sərgisində iştirak edir. Sərgi sabah da davam edəcək.