Smilecard-dan əlavə fürsətlər
® Dünyanın istənilən ölkəsində keçərli olan, Expressabank-ın əfsanəvi taksit kartı Smilecard müştərilər üçün təklif etdiyi yenilikləri ilə hər zaman fərqlənir.
Son dövrdə ətrafına topladığı tərəfdaş şəbəkəsi ilə karta olan tələbatı artıran Smilecard bu mağazalarda alış- veriş imkanlarını rahatlaşdırıb.
Belə ki, müştərilər tərəfdaş mağazalardan istədikləri məhsulu nağd qiymətə əldə edib daha sonra əlavə heç bir komissiya və faiz ödəmədən müvafiq aylara bölərək hissə- hissə banka geri ödəmə imkanını əldə edir. (Smilecard-ın artan tərəfdaş siyahısı ilə tanış olmaq üçün linkə keçid ala bilərsiniz https://www.expressbank.az/cards/smilecard ).
Tərəfdaş olmayan mağazalarda isə bu kart vasitəsi ilə alış- veriş zamanı 30% -dək cashback qazanmaq mümkündür.
“Gülə-gülə xərcləyib, xırda-xırda ödəyin" şüarı ilə təqdim olunan kart pulsuzdur. Adi şərtlərlə Smilecard-la tərəfdaş olmayan mağazalarda alış -veriş zamanı xərclənən məbləğ avtomatik olaraq 6 və ya 12 aya bölünür və bank komissiyası müvafiq olaraq 6% və ya 12% təşkil edir. İlik faiz dərəcəsi isə 0%- dir. Həmçinin ödənilən məbləğin kartda yenidən bərpa olunması və təkrar istifadəsi imkanı da var.