“Crowe Global” şəbəkəsi 130 ölkədə İnnovativ inkişaf strategiyasının tətbiqinə yardım edir. İnnovativ inkişafın üç tərəfi vardır:
1.İnnovasiyaları tətbiq edən biznes
2.İnnovasiyaların tətbiqini təmin edə biləcək məsləhətçi
3.İnnovativ məhsullar.
“Crowe Global” şəbəkəsi dünyada innovativ inkişaf istiqamətlərinin təhlilini aparır və onun hazırladığı “Art of Smart” (Düzgün Qərarlar Məharəti) adlı təhlil/hesabat qlobal innovativ inkişafın və səmərəli təcrübənin yayılmasına xidmət edir.
“Crowe Global” şəbəkəsinin Azərbaycan üzrə üzvü “ABAK-Az Crowe Ltd” MMC audit, vergi, məsləhət, risk, mühasibatlıq, qiymətləndirmə sahələrinin innovativ inkişafını təmin etməyə çalışır və hər il yeni məhsullarını təqdim edir. Bu il də təqdim edəcəyi yeni məhsullarla tanış ola bilərsiniz:
-Yeni Mühasibat və İdarəetməyə Dəstək Sistemi MİDS 1.0 – bir mühasibə çəkdiyiniz xərclə 5-6 mütəxəssisin etibarlı xidmətini əldə edə bilərsiniz.
-1C proqramında BMHS (İFRS) üzrə maliyyə hesabatlarının hazırlanması və onların standartlara uyğunluğunun təmin edilməsi – İFRS və 1C proqramını mükəmməl bilən auditorlar etibarlı məsləhət verirlər.
- Şirkətin idarəetmə siyasətini əks etdirən sənədlər dəstinin hazırlanması – müasir idarəetmə mexanizmində 100-150 daxili qayda (Etika Məcəlləsi, Kadr siyasəti, Uçot siyasəti və s.) qəbul edilməlidir.
-Tikinti və investisiya layihələrində rəsmiləşdirmə qaydaları və onlara əməl edilməsinin monitorinqi – sonradan problemlərlə qarşılaşmamaq üçün (dövlət orqanlarının və keyfiyyətə nəzarət edənlərin neqativ rəyi) tələb olunan tədbirlərin vaxtında həyata keçirilməsi.
-Bank müştəriləri üçün xidmətlər - cəlb edilmiş maliyyə resursları əsasında inkişaf modelinin hazırlanması (faiz və iştirak, texnoloji yenidənqurma və s.).
-Art of Smart – 2018-2019-cu illərin tədqiqatlarının nəticələri – dünyanın qabaqcıl şirkətləri necə inkişaf edirlər.
- İş yerinin işçilər tərəfindən qiymətləndirilməsi üzrə sorğu və reytinq – anket sorğusunun keçirilməsi.
- Klinikanın idarə edilməsi proqramı – klinikada əsas əməliyyat və prosedurların uçotu (qəbul, xəstəlik tarixi, təyinatlar və s.)
- Lombardın idarə edilməsi proqramı - əsas əməliyyat və prosedurların uçotu (girovun qəbul edilməsi, kreditin verilməsi, kreditin və faizin qaytarılması və s.)
-Vergi Məcəlləsinə edilmiş dəyişikliklər – təqdimat və müzakirələr.
“ABAK-Az Crowe Ltd” MMC-nin mütəxəssislər komandası tərəfindən təqdim edilən seminar zamanı siz yeni xidmətlər haqqında məlumat əldə edə, sual-cavab, təcrübə mübadiləsi və müzakirələrdə aktiv iştirak edə bilərsiniz.