Smilecard-la əsl bayram yaşayın!
® Bayram günləri yaxınlaşdıqca, hər kəs əzizlərini sevindirmək istəyir. Müştərilərini daim xoş əhval-ruhiyyədə görmək istəyən Expressbank, sərfəli bayram alış-verişi üçün faizsiz Smilecard taksit kartını təklif edir.
İstər ölkəmizdə, istər xaricdə Smilecard-la istənilən satış nöqtəsində pos-terminal vasitəsilə ödəniş etmək mümkündür. Xərclənən məbləğ avtomatik olaraq 6 və ya 12 aya bölünür və ödəniş qrafikı əlavə 6% və ya 12% komissiya ilə formalaşır. İllik faiz dərəcəsi isə 0% təşkil edir! Məsələn, 6 taksitli Smilecard-la 100 AZN-lik alış etdikdə 6 ay ərzində aylıq ödəniş cəmi 17,66 AZN təşkil edəcək. Bununla yanaşı həmin ödənişdən 30%-dək cashback qazanmaq imkanı da mövcuddur.
Smilecard ilə ödənişi nəinki faizsiz, tam komissiyasız əldə etmək istəyənlər üçün də fürsət var! Bu imkan https://www.expressbank.az/cards/smilecard linkdə qeyd olunan tərəfdaş satış nöqtələrində keçən ödənişlərə şamil olunur.
Smilecard-ın digər üstünlükləri sırasında kartın pulsuz verilməsi, 4 ilədək istifadə müddəti, pulsuz SMS məlumatlandırma xidmətini sadalamaq olar.
Kartın onlayn sifarişi növbəti linkdən mümkündür: https://www.expressbank.az/loans/cash-loans
Expressbank rahat ödəmə vasitələrini də təqdim edir. Belə ki, müştərilər Expresspay ödəniş terminalları, mobil əlavə və ya www.expressbank.az saytında şəxsi kabinet vasitəsi ilə kreditlərini ödəyə bilərlər.
"Smilecard" – Gülə-gülə xərcləyib, xırda-xırda ödəyin.